news image

  • гарантовані мінімальні площі для утримання різних видів тварин;
  • обов’язкова періодичність огляду тварин;
  • обов’язкове забезпечення тварин доступом до питної води і корму;
  • вимоги до ветеринарного обслуговування;
  • вимоги до рівнів освітлення, шуму, загазованості приміщень для тварин;
  • вимоги до безпечності матеріалів приміщень для тварин.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко зазначив, що затвердження вимог сприятиме поширенню практики гуманного поводження з сільськогосподарськими тваринами, покращенню умов їх утримання, збереженню здоров’я сільськогосподарських тварин, зменшенню ризиків їх травмування і страждання.

«Цей документ є ще одним кроком на шляху нашої євроінтеграції. В українське законодавство буде імплементовано вимоги п’яти актів права ЄС. Перший блок ми реалізували. Тож мінекономіки переходить до наступного кроку – розробки регулювання для двох наступних частин сфери благополуччя», – зазначив заступник міністра.

В Європейському Союзі регулювання у сфері благополуччя сільськогосподарських тварин розділене на три частини: благополуччя під час утримання, благополуччя під час транспортування, благополуччя під час забою тварин.

Наказ було розроблено після того, як 4 лютого парламент ухвалив закон «Про ветеринарну медицину», який комплексно врегулює сфери здоров’я та благополуччя тварин, а також виробництва та обігу ветеринарних препаратів.

ДЖЕРЕЛО: https://landlord.ua/news/v-ukraini-vvedeni-ievropeiski-vymohy-do-blahopoluchchia-tvaryn